
Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall 8721102613562
Produktinformasjon
Oppdag Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall
Er du på jakt etter en stilren og komfortabel sengeramme? Da er Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall fra Vidaxl det perfekte valget for deg! Denne dobbeltsengen kombinerer moderne design med holdbare materialer, noe som gir deg en fantastisk natts søvn.
Spesifikasjoner som imponerer
- Farge: Grå sonoma
- Type: Sengerammer
- Materiale: Metall og konstruert tre
- Sengelengde: 200 cm
- Sengebredde: 185 cm
- Lengde totalt: 204.5 cm
- Høyde: 81.0 cm
- Bredde: 183.0 cm
Kvalitet og komfort i fokus
Sengerammen er laget av slitesterkt konstruert treverk, som ikke bare gir en glatt overflate, men også styrke og stabilitet. Med metallben og lameller i kryssfiner, får madrassen din den støtten den trenger for å sikre en god natts søvn.
Bredde og høyde for optimal støtte
Med en høyde på 81 cm, gir hodegavlen utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV. Den generøse størrelsen på 180x200 cm gjør at du kan dele sengen med noen, eller bare nyte ekstra plass til deg selv!
Klar for montering!
Madrass er ikke inkludert, men vi tilbyr et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til denne sengerammen. Husk å sjekke butikken vår for passende alternativer!
Nyt en avslappende natts søvn med Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall – et innbydende tillegg til ethvert soverom!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall 8721102613562 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 180x200 cm |
| Materiale | Metall, Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 183x204.5 |
| Sengebredde | 185cm |
| Lengde | 204.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 183.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 196,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 180x200 cm konstruert tre og metall 8721102613562 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








