
Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre 8721102616297
Produktinformasjon
Sengeramme i Grå Sonoma - 200x200 cm fra Vidaxl
Drømmer du om en sengeramme som kombinerer stil, funksjonalitet og komfort? Da vil Vidaxl sengeramme i grå sonoma være perfekt for deg! Med sine mål på 200x200 cm, er denne sengen et ideelt valg for både par og enkeltpersoner som ønsker å oppgradere soverommet.
Moderne design og slitesterkt materiale
Med et moderne design preget av rene linjer og en minimalistisk estetikk, er denne sengerammen et flott tillegg til ethvert interiør. Det konstruerte treverket gir ikke bare et stilrent uttrykk, men også en eksepsjonell holdbarhet. Den glatte overflaten gir en følelse av luksus, samtidig som materialet har styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Hva mer kan man ønske seg?
Optimal støtte for søvnen din
Bena og lamellene i sengerammen gir fantastisk støtte og sørger for at madrassen puster ordentlig. Den komfortable sengen fremmer en god natts søvn, slik at du våkner uthvilt og klar for dagen. Husk, madrass er ikke inkludert, men vi har et variert utvalg av madrasser i butikken vår som passer perfekt til denne sengerammen!
Spesifikasjoner
- Farge: Grå sonoma
- Materiale sengeramme: Konstruert tre
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Samlet mål: 203 x 203 x 35 cm (L x B x H)
- Mål egnet madrass: 200 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
- EAN: 8721102616297
- SKU: 3280991
Enten du innreder et nytt soverom eller oppgraderer det eksisterende, Vidaxl sengeramme gir deg en perfekt mix av design og funksjon. Så hvorfor vente? Ta steget mot en mer stilfull og komfortabel søvnopplevelse i dag!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre 8721102616297 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 203x203cm |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 200 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 203x203 |
| Sengebredde | 200cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 33.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 269,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 200x200 cm konstruert tre 8721102616297 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








