
Sengeramme med hodegavl voksbrun 90x200 cm heltre furu 8721012428058
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Produktinformasjon
Opplev komfort med Sengeramme med hodegavl voksbrun 90x200 cm heltre furu
Gi soverommet ditt et løft med vår Sengeramme med hodegavl voksbrun 90x200 cm heltre furu. Denne sengerammen kombinerer praktisk funksjonalitet med et stilrent design, og skaper et koselig og innbydende miljø for hvile og avslapning.
Vakkert heltre furu for et naturlig preg
Lag din egen oase av velvære med den voksbrune sengerammen laget av heltre furu. Furuens rette årringer og knuter tilfører et særpreget og rustikt utseende, som bringer naturen inn i rommet. Heltre furu er både solid og holdbart, noe som sikrer at du får mange gode natters søvn i årene som kommer.
Komfort og støtte i fokus
Med en hodgavl som gir deg optimal støtte for ryggen, kan du enkelt lene deg tilbake for å lese en god bok eller se på TV før du legger deg. I tillegg sørger kryssfiner-lamellene for en jevn vektfordeling, slik at madrassen din holder seg på plass, uansett hvordan du snur deg. Perfekt for en uforstyrret natts søvn!
Praktiske spesifikasjoner
- Farge: Voksbrun
- Materiale: Heltre furu
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Størrelse: 90 x 200 cm
- Samlet mål: 205,5 x 95,5 x 74,5 cm (L x B x H)
- Montering kreves: Ja
Sengeramme med hodegavl: En praktisk løsning for ditt soverom
Madrassen følger ikke med, men vi har et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til denne sengerammen. Besøk vår butikk for å finne den ideelle madrassen som kompletterer ditt soverom og gir deg den komforten du fortjener.
Ikke gå glipp av muligheten til å oppgradere soveopplevelsen din med Sengeramme med hodegavl voksbrun 90x200 cm heltre furu. Du vil ikke angre på det!
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme med hodegavl voksbrun 90x200 cm heltre furu 8721012428058 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Wood Sängram 95.5x205.5cm |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Tre, Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 90 cm |
| Sengelengde | 210cm |
| Mål | 95.5x205.5 |
| Sengebredde | 95cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Nøkkelord | Møbler |





