
Sengeramme med madrass hvit 200x200 cm heltre furu 8721012430532
Produktinformasjon
Sengeramme med madrass hvit 200x200 cm - Heltre furu fra vidaXL
Oppdag den perfekte løsningen for en god natts søvn med vår sengeramme med hvit finish fra vidaXL. Denne stilige sengerammen måler 200x200 cm, og passer perfekt inn i ethvert moderne soverom. Den kombinerer funksjonalitet og estetikk, og gir et praktisk tillegg til hjemmet ditt.
Naturlig Eleganse med Heltre Furu
laget av heltre furu, kjent for sin holdbarhet og vakre utseende, gir sengerammen et rustikt preg. Den jevne teksturen og de karakteristiske knutene i treverket gjør hver sengeramme unik, noe som gir rommet ditt en koselig atmosfære. Er ikke naturmateriale det beste å ha rundt seg?
Optimal Støtte og Komfort
Med kryssfiner-lameller sikrer denne rammen en jevn vektfordeling, slik at madrassen din ligger stabilt på plass, selv når du snur deg om natten. Og når du vil slappe av med en god bok eller se på TV, gir hodegavelens design deg utmerket ryggstøtte.
Spesifikasjoner & Detaljer
- Farge: Hvit
- Materiale: Heltre furu
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Samlet mål: 205,5 x 205,5 x 71,5 cm (L x B x H)
- Mål egnet madrass: 200 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
- EAN: 8721012430532
- SKU: 3216210
Det er viktig å merke seg at madrassen ikke følger med dette produktet. Men fortvil ikke! I vår butikk kan du finne et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til din nye sengeramme. Så, hva venter du på? Sikre deg en komfortabel og stilfull sengeramme fra vidaXL i dag, og opplev forskjellen en god natts søvn kan gjøre!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme med madrass hvit 200x200 cm heltre furu 8721012430532 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 200x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Med Madrass Hvit 200x200 cm Heltre Furu Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Tre, Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 200 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 200cm |
| Lengde | 200.0 cm |
| Sengetype | Rammeseng |
| Sengestørrelse | Dobbeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 546,- den billigste prisen for Sengeramme med madrass hvit 200x200 cm heltre furu 8721012430532 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








