
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102853388
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu
Vidaxl
En solid og praktisk sengeramme i furu
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Farge: Natur
- Egenskaper: Innebygget oppbevaring
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 190cm
- Sengebredde: 120cm
- Lengde: 196.5 cm
- Høyde: 70.0 cm
- Bredde: 125.5 cm
Sett et moderne preg på soverommet med denne klassiske sengerammen i heltre furu fra Vidaxl. Denne sengerammen kombinerer både funksjonalitet og estetikk, og er et ideelt valg for de som verdsetter solid konstruksjon og naturlig skjønnhet.
Holdbarhet og stabilitet i fokus
Denne sengerammen er laget av heltre furu, kjent for sin styrke og holdbarhet. Med rette korn og karakteristiske knuter tilfører den en rustikk sjarm til rommet ditt. Den solide konstruksjonen sikrer langvarig bruk, mens den innebygde oppbevaringsfunksjonen gir ekstra praktisk verdi.
Optimal vektfordeling for god nattesøvn
Lamellene på denne sengerammen sikrer god vektfordeling, noe som bidrar til å holde madrassen på plass uansett bevegelser under søvnen. Med en passende madrasstørrelse på 120 x 190 cm passer denne rammen perfekt til dine behov.
Ta soverommet ditt til neste nivå med denne elegante og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl. Skap en oase av ro og komfort med dette tidløse møbelet som vil glede deg i årene som kommer.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102853388 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Natur |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Sängram 130x208cm |
| Materiale | Furu |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Mål | 120 x 190 |
| Sengebredde | 120cm |
| Benhøyde | 31.0 cm |
| Lengde | 196.5 cm |
| Høyde | 70.0 cm |
| Bredde | 125.5 cm |
| Sengelengde | 210cm |
| Sengetype | Rammeseng |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 629,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102853388 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







