
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 3307029
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu
Vidaxl presenterer en solid og holdbar sengeramme laget av heltre furu, perfekt for enkeltsengen din med målene 75x190 cm. Denne sengerammen er et tiltalende tilskudd til ethvert soverom, med en rustikk sjarm takket være det rette kornet og de karakteristiske knutene i furuen.
Stabil og langvarig konstruksjon
- Materiale: Furu
- Type: Sengerammer
- Lengde: 195.5 cm
- Høyde: 81.0 cm
- Bredde: 80.5 cm
Denne sengerammen er utstyrt med lamellbunn som gir optimal støtte og god pusteevne for madrassen din, slik at du kan nyte en god natts søvn. Med en allsidig hodegavl som gir utmerket ryggstøtte når du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV, fungerer den også som et dekorativt element.
Rikelig med oppbevaringsplass
- 3 praktiske hyller på hodegavlen
- Materiale sengeramme: Heltre furu (ubehandlet)
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Montering kreves: Ja
- Leveransen inneholder: 1 x sengeramme, 1 x hodegavl
Denne elegante sengerammen har 3 praktiske hyller på hodegavlen som tilbyr rikelig med oppbevaringsplass for å holde tingene dine innen rekkevidde. Vær oppmerksom på at madrass ikke er inkludert, men vi tilbyr et variert utvalg av passende madrasser i butikken vår.
Med mål på 208 x 85 x 82 cm (L x B x H) og egnet for en madrassstørrelse på 75 x 190 cm, gir denne sengerammen både funksjonalitet og stil til ditt soverom. Opplev komfort og kvalitet med Vidaxl sin sengeramme uten madrass i heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 3307029 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun, Furu |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Uten Madrass 75x190 cm Heltre Furu Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 75cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 649,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 3307029 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







