
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 3306883
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu
Vidaxl presenterer en elegant og funksjonell sengeramme i hvitt, laget av solid furu. Denne dobbeltsengen med målene 160x200 cm er det perfekte valget for ditt soverom.
Stabil og holdbar konstruksjon
- Farge: Hvit
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 160cm
- Lengde: 205.5 cm
- Høyde: 81.0 cm
- Bredde: 165.5 cm
Denne sengerammen er laget av heltre furu, kjent for sin styrke og holdbarhet. Med rett korn og karakteristiske knuter utstråler den en rustikk sjarm som vil berike ethvert soverom.
Funksjonelle egenskaper
- Lamellbunn for optimal støtte og ventilasjon av madrassen.
- Allsidig hodegavl som gir god ryggstøtte og fungerer som dekorativt element.
- Rikelig med lagringsplass med tre praktiske hyller for å holde ting innen rekkevidde.
Merk: Madrass følger ikke med, men vi tilbyr et variert utvalg som passer til denne sengerammen.
Med en samlet størrelse på 205.5 x 165.5 x 81.0 cm (L x B x H) og egnet madrassmål på 160 x 200 cm, tilbyr denne sengerammen både komfort og funksjonalitet.
Opplev en god natts søvn i stil med Vidaxl's Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 3306883 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160 x 200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 529,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 3306883 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







