
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851292
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu
Opplev en god natts søvn på denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Denne hvite sengerammen er laget av solid furu, kjent for sin holdbarhet og rustikke sjarm. Med en bredde på 160 cm og en lengde på 200 cm passer denne dobbeltsengen perfekt inn i ethvert soverom.
Stabil og langvarig heltre furu
- Materiale: Solid furu
- Type: Sengeramme
- Farge: Hvit
- Lengde: 205.5 cm
- Høyde: 81.0 cm
- Bredde: 165.5 cm
Denne sengerammen er konstruert med lameller som gir optimal støtte og ventilasjon til madrassen din, slik at du kan sove komfortabelt hele natten. Det moderne designet med rene linjer og minimalistisk utseende vil gi soverommet ditt et friskt og moderne preg.
Merk: Madrass følger ikke med, men du kan utforske vårt utvalg av passende madrasser for å fullføre din søvnopplevelse. Monteringen er enkel, og snart vil du kunne nyte den avslappende komforten denne sengerammen tilbyr.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851292 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160 x 200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 809,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851292 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








