
-1%
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851988
Ta den moderne ruten til et kult soverom med denne tidløse sengerammen i tre! Den vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ethvert soverom. Robust og stabilt materiale: Heltre furu er kjent for sin styrke og holdbarhet. Dens rette korn og karakteristiske knuter bidrar til dens rustikke sjarm. Lameller for optimal støtte......
fra 2 139,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu
Oppgrader soverommet ditt med denne stilige sengerammen i hvitt heltre furu fra Vidaxl. Denne dobbeltsengen med målene 160x200 cm vil gi deg den perfekte nattesøvnen du fortjener.
Robust og Tidløs Design
- Materiale: Laget av solid furu for langvarig holdbarhet
- Stil: Tidløs hvit finish som passer inn i ethvert soverom
- Dimensjoner: 205.5 cm (L) x 165.5 cm (B) x 81.0 cm (H)
Komfort og Støtte
- Lameller: Inkluderer lameller for optimal støtte og ventilasjon til madrassen din
- Sengegavl: Gir komfortabel ryggstøtte for avslapning og lesing i sengen
- Ben: Stabile ben sikrer solid støtte og stabilitet gjennom natten
Denne sengerammen fra Vidaxl er en perfekt kombinasjon av funksjonalitet og estetikk. Legg til din personlige stil med valg av madrass som passer til målene 160x200 cm. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante sengerammen i hvitt heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 689,-
1 719,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851988 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Mål
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160 x 200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%

-2%

-3%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 689,-
3 789,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Sengeramme i metall svart 183x213 cm
1 299,-
1 329,-
1

-2%
Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
3 629,-
3 699,-
1

-3%
Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
5 699,-
5 889,-
1

-2%
Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
2 719,-
2 769,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 139,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102851988 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sengeramme i metall med hodegavl svart 100x200 cm Sengestamme med skuff Røkt Eik 180 x 200 cm Konstruert tre Sengestamme med skuff med lagring 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Sengeramme i metall med hodegavl svart 135x190 cm
Sengestamme med hodegjerde 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Utvidbar sengeramme grå metall 80x130/200 cm Sengestamme med hodegjerde 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Sengestamme med skuff med lagring 3 pcs Vokset Brun Massiv furu
Lattes Sjeselong Blå Sengestamme med hodegjerde 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Sengestamme med madrass Krem 140 x 200 cm stoff Sengestamme med hodegjerde 3 pcs Vokset Brun Massiv furu






