
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102946660
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu
Opplev komfortabel søvn i denne stilige sengerammen uten madrass i hvitt heltre furu fra Vidaxl. Denne dobbeltsengen er laget av solid furu og har en elegant hvit finish som vil passe perfekt inn i ethvert soverom.
Funksjonell og holdbar design
- Type: Sengerammer
- Materiale: Heltre furu
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 160cm
- Lengde: 205.5 cm
- Høyde: 81.0 cm
- Bredde: 165.5 cm
Funksjonelle egenskaper
Denne sengerammen har kryssfinerlameller som gir jevn vektfordeling og støtte til madrassen din. Hode- og fotgavlen bidrar til å holde madrassen på plass og gir deg ekstra komfort når du sitter opp i sengen for å lese eller se på TV.
Elegant design og praktisk bruk
Dette sengestellet har et rent og enkelt design som passer godt inn i ethvert soverom. Med målene 205.5 x 165.5 x 81.0 cm (L x B x H) passer denne sengerammen perfekt til en madrass på 160 x 200 cm (B x L).
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102946660 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160 x 200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 909,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102946660 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








