
Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 3306992
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass - Voksbrun Heltre Furu 75x190 cm
Opplev en god natts søvn med denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Denne sengerammen er laget av solid furu, noe som gir den både styrke og holdbarhet. Med en elegant voksbrun farge vil denne sengerammen være et tiltalende tillegg til ethvert soverom.
Funksjonelle egenskaper
- Materiale: Laget av heltre furu for langvarig bruk
- Størrelse: Passer til enkeltseng med målene 75x190 cm
- Design: Rustikk sjarm med rett korn og karakteristiske knuter
- Hodegavl: Inkludert hodegavl for ekstra komfort og støtte
- Lagringsplass: 3 praktiske hyller for oppbevaring av personlige eiendeler
- Lamellbunn: Gir optimal støtte og ventilasjon for madrassen
Denne sengerammen fra Vidaxl leveres uten madrass, men passer perfekt til en madrass med målene 75x190 cm. Med en total størrelse på 195.5 x 80.5 x 81.0 cm (L x B x H) vil denne sengerammen passe godt inn i ethvert soverom.
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med denne elegante og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 3306992 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Heltre Furu 75 x 190 cm Sängram 107x222cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 75cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 879,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass voksbrun 75x190 cm heltre furu 3306992 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







