Senkesett, fjær EIBACH E10-15-021-05-22
fra 2 842,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Eibach Senkesett E10-15-021-05-22 – Optimaliser kjøretøyet ditt
Tekniske spesifikasjoner og fordeler
  • Senking: ca. 20 mm foran og 15 mm bak, med en total senking på 30 mm.