SilverStone Seta A1 Hvit

SilverStone Seta A1 Hvit

Silverstone Seta A1 - Tower - Atx - Sidepanel Med Vindu (Herdet Glass) - Ingen Strømforsyning (Atx / Ps/2) - Hvit, Rosagull - Usb/Lyd...
SilverStone Seta A1 Grå
SilverStone Seta A1 Hvit
SilverStone Seta A1 Sølv
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.

Produktinformasjon

Oppdag SilverStone Seta A1 Hvit – Den Perfekte Midi Tower Kabinett

Er du på jakt etter et stilrent og funksjonelt kabinett til din PC? SilverStone Seta A1 Hvit er svaret! Med sitt elegante design i hvit aluminium og herdet glass, gir dette kabinettet ikke bare en moderne estetikk, men også en praktisk løsning for alle dine komponenter.

Spesifikasjoner som Imponerer

  • Type: Midi Tower (ATX)
  • Støttede formfaktorer: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
  • Materiale: Aluminium, Glass, Stål
  • Vekt: 8.5 kg
  • Bredde: 22.5 cm | Høyde: 47.0 cm | Dybde: 43.2 cm

Kraftig Kjøling og Utvidelsesmuligheter

SilverStone Seta A1 Hvit er utstyrt med hele 12 vifteplasser, inkludert plass til opptil 6 vifter på 120 mm og 4 vifter på 140 mm. Med tre medfølgende vifter kan du være trygg på at systemet ditt holder seg kjølig, selv under de mest krevende forholdene.

Koblingsmuligheter for Alle Behov

Kabinettet har også rikelig med tilkoblingsmuligheter, inkludert:

  • USB-A porter: 2
  • USB-C porter: 1
  • Hodetelefonutgang (3.5mm): Ja
  • Mikrofoninngang (3.5mm): Ja

Lagringskapasitet som Tåler Sammenligning

I tillegg til de imponerende kjøle- og tilkoblingsmulighetene, tilbyr dette kabinettet plass til opptil 4 x 2.5" og 2 x 3.5" lagringsenheter. Med hele 9 utvidelsesspor, kan du enkelt oppgradere systemet ditt etter hvert som behovene dine vokser.

Kraftig Design med Praktisk Funksjonalitet

Sammenfattende er SilverStone Seta A1 Hvit, med sin stilige hvite finish og robuste konstruksjon av aluminium og glass, det ideelle valget for både gaming-entusiaster og profesjonelle brukere. Enten du bygger en ny PC eller oppgraderer en eksisterende, vil dette kabinettet gi deg både stil og ytelse.

Klar for å ta steget? Velg SilverStone Seta A1 Hvit i dag!

Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnSilverStone Seta A1 Hvit
MerkeSilverstone
FargeHvit
Spesifikasjoner
Type kabinettMidi Tower (ATX)
Støttede formfaktorerATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Mål
CPU-kjøler høyde (max)175.0 mm
Grafikkort lengde (max)350.0 mm
Bredde22.5 cm
Høyde47.0 cm
Dybde43.2 cm
Vekt8.5 kg
Tilkoblinger
USB-A porter2
USB-C porter1
Hodetelefonutgang (3.5mm)
Ja
Mikrofoninngang (3.5mm)
Ja
Design
MaterialeAluminium, Glass, Stål
LED-belysning
Ja
Strømforsyning
Strømforsyning medfølger
Ja
Plassering (strømforsyning)Bunn
Lagring
2.5" brønner4 st
3.5" brønner2 st
Kjøling
Vifte
Ja
Medfølgende vifter3
Vifteplasser totalt12
Vifteplasser 120 mm6
Vifteplasser 140 mm4
Vifteplasser 200 mm2
Utvidelsesspor
Antall utvidelsesspor9 st

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Støtter flere formfaktorer. Kabinetten er kompatibelt med ATX, Micro‑ATX og Mini‑ITX, noe som gir stor fleksibilitet i bygging.
Utmerket kjøling. 12 vifteplasser og 3 medfølgende vifter sikrer lav temperatur selv under krevende bruk.
Mange lagringsmuligheter. Støtter 4 x 2,5‑” og 2 x 3,5‑” enheter, perfekt for store maskinvareinstallasjoner.
Robust materialvalg. Bygget av aluminium, glass og stål gir høy holdbarhet og estetisk kvalitet.
Stort utvidelsesrom. Med 9 utvidelsesspor kan du enkelt legge til flere komponenter i framtiden.
Ulemper med dette produktet
Vekt kan være tung. Vekten på 8,5 kg gjør kabinettet tungt for transport eller oppsett på tette steder.
Lite USB‑C-tilkobling. Bare én USB‑C‑port kan begrense tilkobling av moderne enheter.
Større høyde. Høyden på 47 cm kan være ubehagelig for brukere med lavere bord eller begrenset lagringsplass.
Begrensede maksimalhøyder. Max CPU‑kølerhøyde på 175 mm og GPU‑lengde på 350 mm kan utelukke enkelte store komponenter.

FAQ