Sony Bravia X90L 55" 4K LED Smart TV med Lokal Dimming og Google TV XR-55X90L
Produktinformasjon
Sony Bravia X90L 55" 4K LED Smart TV - En oppslukende seeropplevelse
Oppdag en ny dimensjon av underholdning med Sony Bravia X90L 55" - den perfekte Smart TV-en for deg som ønsker det beste innen bilde og lyd. Med en imponerende 4K Ultra HD skjermoppløsning på 3840x2160 gir denne TV-en en fantastisk bildekvalitet som gjør hver scene til en opplevelse. Takket være Full Array LED teknologi, vil du oppleve dypere svartnivåer og lysere høydepunkter, noe som gir et mer realistisk bilde.
Fantastiske funksjoner og tilkobling
Design og spesifikasjoner
Designet av Sony er både elegant og moderne, med en flat skjerm og slanke rammer som gjør at den passer inn i ethvert rom. Den har en bredde på 122.5 cm og en dybde på 5.6 cm uten stativ, perfekt for henge opp på veggen med det medfølgende VESA-feste (300 x 300 mm). Enten du velger å bruke den med eller uten stativ, vil du bli imponert over hvor stilfull den ser ut. TV-en veier 16.9 kg uten stativ og 17.7 kg med, noe som gjør den både solid og lett å håndtere.
Opplev underholdning som aldri før
Med en oppdateringsfrekvens på 120 Hz bør du aldri oppleve trege bilder når du ser på sport eller spiller spill. Dessuten gjør den innspillingsfunksjonen via USB (PVR) det enkelt å ta opp dine favorittprogrammer for å se senere. Om du er ute etter en TV som gir deg alt, fra levende farger til imponerende lydopplevelser med støtte for DTS digital surround og Dolby Atmos, er Sony Bravia X90L det opplagte valget.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSony Bravia XR-55X90L
MerkeSony
FargeSvart
SeriesSony Bravia
ModellnavnSony XR-55X90L
Spesifikasjoner
VESA-feste
Ja
Energiklasse (HDR)G
VESA-mål300 x 300 mm
OperativsystemAndroid TV
Lanseringsår2023
EnergiklasseG
Mål
Høyde (uten stativ)70.1 cm
Høyde (med stativ)73.8 cm
Dybde (uten stativ)5.6 cm
Dybde (med stativ)34.5 cm
Vekt (uten stativ)16.9 kg
Vekt (med stativ)17.7 kg
Bredde122.5 cm
Høyde73.8 mm
Dybde34.5 mm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Funksjoner
Smart TV
Ja
ARCARC, eARC
Ambilight
Nei
Stemmestyring
FunksjonerInnspillingsfunksjon via USB (PVR)
Doble mottakere
Lyd
Støttede lydfilerAAC, FLAC, MP3, Ogg Vorbis, WAV (PCM), WMA
Støttede lydformaterDTS digital surround, Dolby Atmos
LydfilformaterAAC, FLAC, MP3, Ogg Vorbis, WAV (PCM), WMA
Surround Sound-formaterDTS digital surround, Dolby Atmos
Tilkoblinger
TilkoblingerEthernet (RJ45), Kompositt inn, USB
HDMI4
HDCP2.3
MHL
Nei
CEC
Antall USB-porter2
Antall HDMI4 st
HDMI-versjon2.1
Antall USB-A2 st
NFC
Antall HDMI-innganger4 stk
USB-kontakt (totalt)2 stk
Digital optisk ut (S/PDIF)
Hodetelefonutgang
USB-kontakt
Innspillingsfunksjon via USB (PVR)
Standarder som støtteseARC, ARC
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i HDR-modus (per 1000 t)115 kWh
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)82 kWh
Trådløs
Trådløst & streamingAirPlay, Chromecast
Wi-Fi
Wi-Fi standardWi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth
Smarthus-systemApple HomeKit
Størrelse
Produktvekt17.7 kg
Bilde
Skjermoppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
SkjermteknologiLED
HDR
HDR-formaterDolby Vision, HDR10, HLG
HFR
ALLM
WCG
VRR
Sideforhold16:9
Bildeforbedringsteknologi
Støttede bildefilerJPEG/JPG
3D
Kantbelyst LED
Bakbelyst LED
Skjermstørrelse55 "
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Trådløst nettverk (Wi-Fi)
Kompatibilitet
DLNA
Type VESA-feste300x300mm