
Star Trading lyskilde 350-24-1 G45 Frosted 400lm
Denne frostede LED-globepæren fra Globen Lighting kombinerer klassisk form med moderne teknologi. Det frostede glasset sikrer et mykt og behagelig lys uten blending. Med en E27-sokkel og et dekorativt uttrykk passer den perfekt i åpne lamper og er spesielt egnet for Ripley-serien....
fra 69,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Denne frostede LED-globepæren fra Globen Lighting kombinerer klassisk form med moderne teknologi. Det frostede glasset sikrer et mykt og behagelig lys uten blending. Med en E27-sokkel og et dekorativt uttrykk passer den perfekt i åpne lamper og er spesielt egnet for Ripley-serien.
Topplisten: Star Trading Lyspære

-2%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Star Trading lyskilde 350-24-1 G45 Frosted 400lm |
| Merke | Star Trading |
| Type | LED-pærer |
Spesifikasjoner
| Form | Globe |
| Sokkel | E27 |
| Egenskaper | Dimbare, Store lyspærer |
| Effekt | 4.0 W |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Antall i pakken | 1 pakk |
| Spenning | 240 V |
| Levetid | 15000 time |
| Fargegjengivelse (CRI) | 80 |
| Lumen (lysstrøm) | 400.0 |
| Energiklasse | F |
Mål
| Diameter | 78.0 mm |
Generelt
| Fargetemperatur | 2700 |
Populære produkter

-20%
Strands Lys Siberia XP Qube
719,-
899,-
6

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
5

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,44
17,88
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 69,- den billigste prisen for Star Trading lyskilde 350-24-1 G45 Frosted 400lm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Globen Lighting Lyspære E14 LED kule OpalGloben Lighting Lyspære E14 LED kule KlarGloben Lighting Lyskilde E10 LED globe 0,5 W 3 pakning Klar
Belid Belid dimbar lyskilde LED GU10 mini MR11 270lm 3000K
Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 12,5 cm E27Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 9,5 cm E27Normann Copenhagen Amp LED G4 lyskilde klar g4 0,4w g4 1wScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Opal 3000K
Scandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Klar 2100KScandi Essentials Lit lyskilde E5 reservepære 12V 0,6W KlarScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 55V 3 pakning Klar 3WScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 34V 3 pakning Klar 3W





















