
Star Trading lyskilde 351-23-1 E14 P45 Clear
Star Trading Dimbar E14 LED lyspære filament clear 4,5 cm, 2700K...
fra 59,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Produktinformasjon
Lyspære Klar Illumpære LED E14 4,2W (=35W) (2700K, 420lm). Høyde 7,9 cm, bredde 4,5 cm. Kan dimmes.
Topplisten: Star Trading Lyspære

-2%
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Star Trading lyskilde 351-23-1 E14 P45 Clear |
| Merke | Star Trading |
| Type | LED-pærer |
Spesifikasjoner
| Sokkel | E14 |
| Form | Globe |
| Egenskaper | Dimbare, Små lyspærer |
| Effekt | 4.2 W |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Antall i pakken | 1 pakk |
| Spenning | 240 V |
| Levetid | 15000 time |
| Fargegjengivelse (CRI) | 80 |
| Lumen (lysstrøm) | 470.0 |
| Energiklasse | E |
Mål
| Høyde | 83.0 mm |
| Diameter | 45 mm |
Funksjoner
| Kan dimmes | Ja |
Strømforsyning
| Energiklasse (Energimerking før 2021) | A+ |
| Energiklasse (A-G) | E |
Størrelse
| Lengde/høyde | 83 mm |
Kommunikasjon
| Trådløs styring | Nei |
Generelt
| Varighet | 15000 h |
| Type pære | LED (Lysdiode) |
| Driftsspenning | 230 |
| Tilsvarende effekt i en glødelampe | 37 W |
| Pris per stykk | 55 kr/stk |
| Kvikksølvfri | Ja |
| Fargetemperatur | 2700 |
Lysegenskaper
| Lystilførsel (maks) | 470 lm |
| Vinkelbelysning | 360 Grader |
| Utførende | Klar |
Populære produkter

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,44
17,96
3

-11%
Philips LED-lampe G9 300 lm
50,-
56,-
7

-4%
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
78,-
81,-
6

Osram Night Breaker H11 LED kit
1 564,-
6
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 45,- den billigste prisen for Star Trading lyskilde 351-23-1 E14 P45 Clear blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Halo Design Stockholm E27 standardpære gråDyberg Larsen E27 standardpære 3 trinns demping 8WDyberg Larsen E27 standardpære 3 trinns demping 4W 2700KDyberg Larsen E14 mignonpære 3 trinns demping 5W
Dyberg Larsen E14 mignonpære 3 trinns demping 4WE3light Ocean Bound Plastic E14 kronepære 2700K 4,9WScan Products pære til Luna Low Profile downlight 4000KScan Products pære til Luna Low Profile downlight 2700K
Philips Hue White Ambiance GU10 spotpære startpakkePhilips Hue White Ambiance E27 standardlampa 2 pakPhilips Hue White Color Ambiance E27 standardlampa 4 pack 9WPhilips Hue White Ambiance E27 standardlampa 4 pack 75W





















