Støtdemper SNR SA65843.31R
Støtdemper SNR SA65843.31R
fra 700,99
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Støtdemper SNR SA65843.31R – Kvalitet som Tåler Kjøreturen
Spesifikasjoner som Teller
  • Støtdemper-monteringstype: Øvre stift, nedre klemme
  • Maks. lengde: 584 mm
  • Diameter standardrør: 45 mm
  • Diameter stempelstang: 22 mm