
STREETZ TWS-106
Streetz TWS-106 True Wireless ??repropper (12 timer) Rosa...
fra 335,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Streetz TWS-106 True Wireless ??repropper (12 timer) Rosa
Topplisten: Streetz Hodetelefoner

-1%

-2%
STREETZ HL-BT402
126,-
129,-
9

Streetz HL-W202 Rosa
89,-
10

-5%
Streetz T150 Rosa
106,-
112,-
9

-1%
STREETZ HL-390
206,-
209,-
9

-10%
Streetz BT510 Svart
246,-
272,-
9

-1%
Streetz HL-W201 Blå
153,-
155,-
8

-3%
STREETZ HL-BT403
163,-
168,-
9
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
Funksjoner
| Funksjoner | True Wireless |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
Størrelse
| Elementstørrelse | 10 mm |
Generelt
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
Lydegenskaper
| Impedans | 16 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 98 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2021 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
357,-
6

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 938,-
1
8

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
3

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 335,- den billigste prisen for STREETZ TWS-106 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett HvitAwei TA19 Ørepropper ANC SvartDeltaco Gaming DH130 PS5 Gaming Headset Svart
Kensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT LavenderSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky white
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortAwei AT78 Trådløse hodetelefoner med ANC SvartNomadelic Solo 220 Kids open-ear Grå








