
Streetz TWS-107 Blå
True wireless-hodetelefoner med mikrofon, i ret, Bluetooth, mattbl...
fra 245,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
STREETZ TWS-107: True Wireless Bluetooth Hodetelefoner
STREETZ TWS-107 er de nyeste true wireless-hodetelefonene fra Streetz, lansert i 2021. Disse in-ear hodetelefonene kommer i en stilig mattblå farge og er utstyrt med den nyeste Bluetooth versjonen 5.0 for sømløs tilkobling.
Funksjoner og Spesifikasjoner
- Farge: Blå
- Hodetelefondesign: In-ear
- Kategori: Inneøretelefoner
- Mikrofon: Ja
- Trådløs: Ja
- Kommunikasjon: True Wireless
Ultimat Trådløs Frihet
Med STREETZ TWS-107 kan du nyte musikk og ta samtaler uten kabler som begrenser bevegelsesfriheten din. Den innebygde mikrofonen gir krystallklar lyd under telefonsamtaler, mens den ergonomiske designen sikrer komfort hele dagen.
Topplisten: Streetz Hodetelefoner

-1%

-2%
STREETZ HL-BT402
126,-
129,-
9

Streetz HL-W202 Rosa
89,-
10

-5%
Streetz T150 Rosa
106,-
112,-
9

-1%
STREETZ HL-390
206,-
209,-
9

-10%
Streetz BT510 Svart
246,-
272,-
9

-1%
Streetz HL-W201 Blå
153,-
155,-
8

-3%
STREETZ HL-BT403
163,-
168,-
9
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Type | Ørepropper, True Wireless hodetelefoner |
Type
| Trådløs | Ja |
| Kategori | Inneøretelefoner |
| Type hodetelefoner | In-Ear, True Wireless |
| Gaming Headset | Nei |
Funksjoner
| Funksjoner | True Wireless |
| Aktivering av bakgrunnslyd | Nei |
| Sammenleggbare | Nei |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Stemmestyring | Nei |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Nei |
| Trådløs overføringsteknologi | Bluetooth |
| Batteritid (drift) | 4.0 time |
Design
| Hodtelefoner | Nei |
Strømforsyning
| Batteritid (standby) | 20.0 time |
Trådløs
| Multipoint | Nei |
| Trådløs rekkevidde | 10.0 m |
| Bluetooth | Ja |
Størrelse
| Elementstørrelse | 10 mm |
Kommunikasjon
| Bluetooth versjon | 5.0 |
Generelt
| Hodetelefondesign | In-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Akustisk konstruksjon | Halvåpen |
Lydegenskaper
| Impedans | 16 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 98 dB/mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Membran | 10.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
Annet
| Lanseringsår | 2021 |
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 595,-
14

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
357,-
6

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 938,-
1
8

JBL Soundgear Clips Copper
1 490,-
4
3

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 245,- den billigste prisen for Streetz TWS-107 Blå blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett HvitAwei TA19 Ørepropper ANC SvartDeltaco Gaming DH130 PS5 Gaming Headset Svart
Kensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset SvartKensington C3550 EQ Bluetooth Over Ear Headset SvartJBL Tune 730BT LavenderSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Milky white
Sudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx blackSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortAwei AT78 Trådløse hodetelefoner med ANC SvartNomadelic Solo 220 Kids open-ear Grå








