
Summer Av Gerda Muller
One of a series of chunky board books which lead young children through the seasons....
fra 109,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Forhåndsbestill
Frakt og levering
Frakt og levering
Produktinformasjon
This is one of a series of four books without text, which lead the young child through the seasons of the year. Full of fun, active illustrations, this chunky board book shows the joys of fishing for tadpoles, playing at the beach, eating ice-cream, and enjoying evening picnics.
Topplisten: Floris Books Engelske bøker
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Språk | Svensk |
| Format |
Størrelse
| Produktvekt | 245 g |
| Høyde | 167 mm |
| Bredde | 114 mm |
| Tykkelse | 25 mm |
Generelt
| Sett | Nei |
| Typ | Papirbøker |
| Antall sider | 240 Sider |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 109,- den billigste prisen for Summer Av Gerda Muller blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste engelske bøker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
My Little Treasury of Stories and RhymesHold Fast Through the FireThe Existence of Amanda BlakeThe Wimp
Restored Book 2A Shorter UlyssesCarmilla (Legend Classics)The Legend of Sleepy Hollow and other short stories (Legend Classics)
Baron Trump's Marvellous Underground Journey (Legend Classics)The Last Starborn SeerKunstig Intelligens Brug Af Ai I Den Trykte Og Digitale Produktion | Gert Laursen | Språk: DanskThe Blind Assassin



