
Svedbergs Knott P1 Ø42 mm Sort Matt
Produktinformasjon
Svedbergs Knott P1 - Elegant og Tidløs Skap- & Kjøkkenknott i Svart Matt Finish
Produktmerke: Svedbergs
- Farge: Svart
- Type: Skap- & Kjøkkenknotter
Oppgrader dine møbler med Svedbergs Knott P1 Ø42 mm i en fortryllende svart matt finish. Denne stilrene og enkle knotten fra Svedbergs vil legge til et snev av eleganse og kontrast til dine skap og kjøkken.
Med målene 4,2x4,2x2,5 mm er denne knotten både funksjonell og estetisk tiltalende. Den leveres i en praktisk pakke som inneholder en knott.
Enten du ønsker å skape en moderne eller klassisk atmosfære, vil Svedbergs Knott P1 være det perfekte tillegget til ditt hjem. La denne universelle knotten fra Svedbergs være prikken over i-en på dine møbler.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Svedbergs Baderomsmøbler

Uttrekkbar skuff høyskap 50 Brun ask

Glashyle høyskap 35 Klar
Spesifikasjon
| Produktnavn | Svedbergs Knott P1 Ø42 mm Sort Matt |
| Merke | Svedbergs |
| Farge | Svart |
| Type | Skap- & Kjøkkenknotter |
| Antall | 1 st |
| Lengde | 42.0 mm |
| Bredde | 42.0 mm |
| Høyde | 25.0 mm |
| Typ | Knott |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

LIND BREATH 120 BADEROMSMØBEL

Svedbergs NY-50 Speilskap Metall 40x14x50 cm uten lys,

Benkeplate FOSSBAD 55866

VikingBad Ida Speilskap m/LED og stikk
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 105,- den billigste prisen for Svedbergs Knott P1 Ø42 mm Sort Matt blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste baderomsmøbler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.



















