
Swedese Bespoke bord 90 x 200 cm Hvitpigmentert eik
Swedese Bespoke bord 90 x 200 cm Hvitpigmentert eik...
fra 33 500,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Swedese Bespoke bord 90 x 200 cm Hvitpigmentert eik
Topplisten: Swedese Spisebord

-22%
Swedese Flower mono bord 84 x 90 cm H 45 cm Svartlasert ask
7 730,-
9 965,-
3
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Swedese Bespoke bord 90 x 200 cm Hvitpigmentert eik |
| Merke | Swedese |
| Farge | Sort, Hvit, Eik |
Mål
| Bredde | 200 cm |
| Høyde | 72 cm |
Funksjoner
| Forlengingsbar | Nei |
Størrelse
| Dyp | 90 cm |
Bord
| Form på bordplate | Rektangulær |
Materiale
| Materiale | Tre |
Populære produkter

HAY Arcs Trolley High Auburn red
2 999,-
6

Gubi Epic spisebord white
45 111,-
3

Artek 91 Bord 125 cm Sort Linoleum
22 100,-
2

Woud Arc sidebord Oljet eik
6 609,-
4

Hübsch Herringbone nattbord Eik
3 459,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 33 500,- den billigste prisen for Swedese Bespoke bord 90 x 200 cm Hvitpigmentert eik blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste spisebord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bloomingville Hern Piedestal BrunLene Bjerre Gardia hagebord 85x150 cm SvartHot Wok Top Line avlastningsbord 2 deler SvartNJRD VIOR spisebord 200 cm + stol 6 pakning Lakkert eik natur
NJRD VIOR spisebord 120 cm + stol 4 pakning Lakkert eik naturNormann Copenhagen Dit sidebord Ø40 cm Rosso Levanto brown Barbord Ø 60 cm heltre teak Barsett 5 deler hvit
Barsett 5 deler hvit Barsett 5 deler svart og hvit Barsett 5 deler svart og hvitRowico Home Clapperton tilläggsskiva Sand 45 x 95 cm Beige




















