Tech-Protect Apple Watch (42/44/SE/45/49MM) Tech-Protect Nylon Pro Rem - Svart
Tech-Protect Nylon Pro Reim for Apple Watch 42/44/45/49mm - Svart...
fra 99,24
Tilgjengelig i 4 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Tech-Protect Apple Watch Nylon Pro Rem - Svart
Series: Apple Watch
Farge: Svart
Utforsk Tech-Protect Apple Watch Nylon Pro Rem i Svart
  • Ekstremt myk og behagelig nylonrem designet spesielt for Apple Watch.
  • Laget av høykvalitets nylonmateriale for langvarig komfort og holdbarhet.
  • Vanntett og svettebestandig, perfekt for både trening og daglig bruk.
  • Pustende design som holder håndleddet komfortabelt hele dagen.
  • Passer til følgende modeller: Apple Watch Series 1/2/3 - 42mm, Series 4/5/6 - 44mm, Series 7/8/9 - 45mm, SE (2020/2022/2023) - 44mm, Ultra 1/2 - 49mm.