Toshiba 50QV3463DG
-3%
Toshiba 50QV3463DG
Toshiba 50Qv3463dg, 127 Cm (50"), 3840 X 2160 Piksler, 4K Ultra Hd, Qled, Smart Tv, Sort...
fra 5 049,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Toshiba 50QV3463DG
-3%
Toshiba 50QV3463DG
Skjermstørrelse
43 "
32 "
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Smart TV
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Toshiba 50QV3463DG – Din nye favoritt 4K Smart TV
Har du lyst på en TV som tar underholdningen din til nye høyder? Da må du sjekke ut Toshiba 50QV3463DG. Med en imponerende skjermstørrelse på 127 cm (50") og en oppløsning på hele 3840 x 2160 piksler, vil denne TV-en gi deg en fantastisk 4K Ultra HD-opplevelse. Enten du ser på filmer, spiller spill eller følger med på seriene dine, vil hvert bilde poppe med klarhet og detaljrikdom.
Smart TV med QLED-teknologi
Brukervennlig med Smart-funksjoner
Spesifikasjoner
  • Merke: Toshiba
  • Modell: 50QV3463DG
  • Skjermstørrelse: 127 cm (50")