Toshiba 65QG5E63DG
Toshiba 65QG5E63DG
Toshiba 65Qg5e63dg - 65" Diagonalklasse Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Qled - Smart Tv - Google Tv - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Hdr - Direct Led...
fra 9 331,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Toshiba 65QG5E63DG
Toshiba 65QG5E63DG
Skjermstørrelse
55 "
50 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Opplev overlegen bildekvalitet med Toshiba 65QG5E63DG
Design og spesifikasjoner
  • Skjermstørrelse: 65 tommer
  • Oppløsning: 4K UHD (2160p)
  • Skjermteknologi: QLED med HDR
  • Bakgrunnsbelysning: Direct LED
  • Smart TV-funksjoner: Google TV
Smartere TV-opplevelse
Konklusjon
Toshiba 65QG5E63DG er mer enn bare en TV; det er en portal til en egen verden av underholdning. Så hvorfor vente? Oppgrader ditt hjemmekinoanlegg med denne fantastiske 65” smart-TV-en, og opplev filmen som aldri før!