Toshiba 65QV7G63DG
Toshiba 65QV7G63DG
fra 10 657,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Toshiba 65QV7G63DG
Toshiba 65QV7G63DG
Smart TV
Ja
Ja
Energiklasse (HDR)
G
G
Skjermstørrelse
50 "
55 "
Bluetooth
Wi-Fi
Produktinformasjon
Oppdag Toshiba 65QV7G63DG – Din nye TV-opplevelse!
Er du klar for å heve underholdningen din til et helt nytt nivå? Toshiba 65QV7G63DG er en 65” QLED-TV som kombinerer imponerende bildekvalitet med stilrent design. Med denne TV-en vil du oppleve farger og detaljer på en måte du aldri har sett før! Tenk deg å se favorittfilmene og -seriene dine med knivskarp bildeklaritet og livaktige farger – dette er virkelig en TV du ikke vil gå glipp av.