
Tullsa UV-Telt Pop Up Svart
Tullsa UV-Telt Pop Up Black er et UV-telt i polyester med UPF 50+. Med finmasket myggnetting og lomme på innsiden for oppbevaring av småting. Dimensjoner på oppslått telt: 140 x 110 x 110 cm...
fra 349,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Gratis frakt
Frakt og levering
89,- kr
Betalingsalternativer
Frakt og levering
Sammenligning av produkter
Her finner du de to mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.

Tullsa UV-Telt Pop Up Svart
349,-
Materiale
Polyester, ståltråd.
Polyester, stål, PP-plast.
Produktinformasjon
UV-telt fra Tullsa som beskytter barnets hud mot solen. Perfekt for solrike dager.
- UPF: 50+.
- Stor frontåpning for enkel inn- og utstigning.
- Innebygd myggnett.
- Praktisk lomme.
- Beskytter mot sand og vind!
- 100 % polyester.
Topplisten: Tullsa Barnetelt
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Antall soveplasser | 2 pers. |
| Teltegenskaper | Myggnetting, Pop-up telt |
| Sesong | 3-sesongs telt |
| Antall innganger | 1 st |
| Apsis | Nei |
| Materiale (yttertelt) | Polyester |
| Materiale (innertelt) | Polyester |
| Gulvmateriale | Polyester |
Mål
| Høyde (utvendig) | 140.0 cm |
| Bredde (utvendig) | 110.0 cm |
| Ytterbredde | 110.0 cm |
| Ytterhøyde | 140.0 cm |
Type
| Type telt | Kuppeltelt |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 349,- den billigste prisen for Tullsa UV-Telt Pop Up Svart blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste barnetelt for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Small Foot Leketelt Off WhiteLiewood Bjork Tent Green Liewood Bjork Tent Cream Vanilla Copenhagen Strandtelt Classic Pop Up Oyster Grey
Vanilla Copenhagen Strandtelt Family Pop Up Oyster GreyKid"s Concept Leketelt Sirkus RosaKid"s Concept Leketelt Stripete BlåKid"s Concept Leketelt Prikkete Rosa
Kid"s Concept Leketelt Sirkus BlåKid"s Concept Leketelt Rutete KhakiVanilla Copenhagen Strandtelt Sleep Pop-Up Lady Lovebug Coral 100X 65X 54CMVanilla Copenhagen Strandtelt Sleep Pop-Up Honeybee Happy Orange 100X 65X 54CM
















