
Turtle Beach HS2 Headset Stand
Turtle Beach Ear Force HS2 - stativ for hodesett (TBS-0020-01) - Type: Tilbehør - Støyreduksjon: Nei - Farge: Sort...
fra 579,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Turtle Beach Ear Force HS2 - stativ for hodesett (TBS-0020-01) - Type: Tilbehør - Støyreduksjon: Nei - Farge: Sort
Topplisten: Turtle Beach Tilbehør til hodetelefoner
Spesifikasjon
Mål
| Bredde | 172 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Vekt | 689, 5 g |
Tilkoblinger
| Pre out (fullregister) | Nei |
| FireWire | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| USB-kontakt | Nei |
| USB-drevet | Nei |
Strømforsyning
| Batteridrevet | Nei |
Materiale
| Materiale | Metall, Gummi |
Generelt
| Kan brukes som forforsterker (preamp) | Nei |
| Innebygd D/A-konverter | Nei |
| Typ | Hodetelefonstativ |
Annet
| Lanseringsår | 2016 |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 579,- den billigste prisen for Turtle Beach HS2 Headset Stand blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tilbehør til hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Tech-Protect FlexAir Case for Apple AirPods Pro 1/2 TransparentTech-Protect X-Carbo Case for AirPods Pro 1/2 BlackMaxMount Mobilholder Og Stativ AluminiumAmazingThing Omni Case for AirPods Pro 2 Gray
AmazingThing Omni Case for AirPods Pro 2 Dark BlueTech-Protect Slim Hook Case for AirPods 4 ClearTech-Protect Slim Hook Case for AirPods 1/2 TransparentTech-Protect Slim Hook Case for AirPods 4 Purple
Tech-Protect Slim Hook Case for AirPods 4 WhiteTech-Protect Silicone Hook Case for AirPods 4 PinkTech-Protect Silicone Hook Case for AirPods 4 GreyAmazingThing Omni Case for AirPods 4 - Dark Blue














