49,- kr
Frakt og levering
Produktinformasjon
Klassisk joggesko fra Vans perfekt til enhver anledning. - Lav såle - Snøring - Merkelogo bakpå - Sålehøyde: 2 cm
Topplisten: Vans Sko Dame

-18%
VANS Rowley Xlt - White - 35
661,05
807,95
2

-13%
Vans Old Skool True White 38
610,-
704,-
4

-17%
VANS Ua Old Skool - Red - 36.5
469,5
563,4
2

VANS Knu Stack - Black - 40.5
1 019,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Vans UA SK8 Low Suede Sneakers Bone White 39 |
| Merke | Vans |
| Type sko | Andre sneakers |
| Såletype | Flat såle |
| Farge | Hvit |
Størrelse
| Størrelser (EU) | 39 |
Populære produkter

Adidas VL Court Bold J 36
749,-
5
1

New Balance MR 530 Grå 37
960,-
1
3

Adidas VL Court 3.0 Sko
269,55
4

New Balance 327 Beige 43
900,-
2

-1%
Adidas Originals Gazelle Bold W Beige 42
1 232,-
13
2
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 949,95 den billigste prisen for Vans UA SK8 Low Suede Sneakers Bone White 39 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sko dame for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Rieker | Z6841-01 | 42Wonders | Isolda | 37ECCO | Nouvelle | 41Joggesko MM6 Anatomic Leather Flip Flop Mules Black EUR 41
Joggesko UGG W Goldengaze Toe Post Sand EUR 38Joggesko MM6 Anatomic Leather Flip Flop Mules Black EUR 40Billi Bi | Booties | 37VAGABOND Kenova - Black - 39
Wonders Azura - Black - 42Asics Gel-Rocket 12 - Purple - 40.5adidas Sportswear Run 70S 2.0 - Beige - 41 1/3Inuikii Curly Rock - Beige - 41