
Varmetrekk, 549 cm, Intex
Varmetrekket hjelper til å holde på varmen i bassengvannet....
fra 1 499,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Varmetrekket hjelper til å holde på varmen i bassengvannet.
Topplisten: Intex Bassengutstyr

-1%
Intex Filterpatroner 3-pakk 29003
115,-
116,-
6

Intex SLANGE (32mm)
49,9
6
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Varmetrekk, 549 cm, Intex |
| Merke | Intex |
| Type | Bassengtrekk |
| Modellnavn | Intex Solar Pool Cover Ø3.05m 29021 |
Spesifikasjoner
| Form | Rund |
Mål
| Diameter | 3.05 m |
Type
| Bassengtrekk | Soltrekk |
Generelt
| Typ | Bassengtrekk |
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 499,- den billigste prisen for Varmetrekk, 549 cm, Intex blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bassengutstyr for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Bestway Hydrogeni saltvannssystem 12g/t Bestway bassengtilbehør 58775 Boblebad Omgivelse Halvrundt Brun 272 x 120 x 55,5 cmArnøy trapp for badestamp 24693Arnøy skorsteinsrist for badestampovn 24694
Intex Soltrekk til basseng blå 378x186 cm polyetylenFontenepumpe Heissner Aqua Jet 1600 l/t 1600 l/tBestway oval pool liner Bestway Reservedeler 56448ARuller for bassengdekning Swim and Fun tilbehør 1550
Steel Pro Max Liner 488x122cm BestWay reservedeler P05468Wybot Winny 200 trådløs robot for rengjøring av bassengetLay Z Spa Miami 180x66cm topplokk Bestway Spa reservedeler P08264Stål Pro Max fôr 488 x 244 x 122 cm Bestway Reservedeler P10150









