Oppdag Varta V321/SR65 Silver Coin 1 pakke
Hvorfor velge Varta V321/SR65?
- Type: Batteri av høy kvalitet
- Størrelse: Kompakt design som enkelt passer inn i de fleste enheter
- Langvarig ytelse: Holdbarhet som sikrer at du ikke trenger å bytte batteri ofte
- Pålitelighet: Varta er kjent for sine kvalitetsprodukter, og dette batteriet er intet unntak
Kraften bak Varta-batteriene
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Other Brand Universale batterier
Varta 4LR44 Alkalisk Batteri 6V - 1 pk
Spesifikasjon
| Type | Batteri |
| Antall i pakken | 1 stk |
| Batterikapasitet | 160 mAh |
| Høyde | 1, 65 mm |
| Vekt | 0, 25 g |
| Batteritype | 321, LR616, LR65, SR616, SR65 |
| Batteriteknologi | Silver-Oksid (S) |
| Pris/st | 39 |
| Batterispenning | 1, 55 V |
| Batteriformat | SR65 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 21,- den billigste prisen for Varta 321 Silver-Oksid 1stk Universalt Batteri 1,55V blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste universale batterier for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.