
vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845476595
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse
Skap en elegant atmosfære i hjemmet ditt med dette stilige høyskapet fra Vidaxl. Med målene 69,5x34x180 cm passer dette konstruerte treet perfekt inn i ethvert rom.
Funksjonelt design med rikelig lagringsplass
- Farge: Grå
- Type: Høyskap
Dette highboardet kombinerer holdbarhet med et moderne design. Det konstruerte treverket gir en glatt overflate som er sterk, stabil og motstandsdyktig mot fuktighet. Med praktiske dører kan du enkelt organisere og skjule dine daglige nødvendigheter.
Stabil og stilfullt
Metallføttene gir ikke bare en rolig stil til interiøret, men sikrer også stabilitet. For din sikkerhet må dette highboardet festes til veggen med den medfølgende festeanordningen.
Skap et ryddig og elegant hjem med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse. Utforsk nå!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre



Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845476595 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Modellnavn | vidaXL Highboard 1 Glass Door 3 Drawers Concrete Grey Skjenk 69.5x180cm |
| Produsentfarge | Concrete Grey |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan, Skuff, Dører |
| Materiale (ben) | Jern |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | MDF, Glass |
| Antall skuffer/rom | 3 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hyller | 3 |
| Høyde | 180.0 cm |
| Dybde | 34.0 cm |
| Bredde | 69.5 cm |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Montana Preppy Trolley Mushroom

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 409,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845476595 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









