
vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845477158
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse
Merke: Vidaxl
Introduserer vidaXL Highboard betong grå
Skap en elegant atmosfære i hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse. Dette stilige høyskapet er laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet, som kombinerer holdbarhet med en glatt overflate.
Funksjonelt og romslig design
- Type: Høyskap
- Høyde: 69.5 cm
- Bredde: 180.0 cm
- Dybde: 34.0 cm
- Farge(r): Beige, Grå, Svart
Dette highboardet tilbyr rikelig med lagringsplass for å holde dine eiendeler organisert og innen rekkevidde. Med metallføtter som gir stabilitet og en rolig stil, vil dette møbelet være et funksjonelt og stilig tillegg til ethvert rom.
Viktig informasjon: For din sikkerhet må dette produktet brukes med den medfølgende festeanordningen for å forhindre velting. Vennligst merk at skruer og plugger for veggmontering ikke er inkludert.
Ta hjemmet ditt til neste nivå med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse - det perfekte valget for de som verdsetter både stil og funksjonalitet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre



Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845477158 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Beige, Grå, Svart |
| Modellnavn | vidaXL Highboard 1 Glass Door 3 Drawers Concrete Grey Skjenk 69.5x180cm |
| Produsentfarge | Concrete Grey |
| Oppbevaringsmuligheter | Dører |
| Materiale (ben) | Metall |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall skuffer/rom | 3 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hyller | 3 |
| Høyde | 180.0 cm |
| Dybde | 34.0 cm |
| Bredde | 69.5 cm |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Montana Preppy Trolley Mushroom

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 989,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845477158 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









