
vidaXL Highboard grå sonoma 34,5x34x180 cm konstruert tre 8720845482299
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i grå sonoma
Skap en elegant atmosfære med dette stilige høyskapet fra Vidaxl. Med en høyde på 90.0 cm, bredde på 34.5 cm og dybde på 32.5 cm, passer dette highboardet perfekt inn i ethvert rom.
Funksjonelt og slitesterkt konstruert treverk
- Materiale: Laget av konstruert treverk av eksepsjonell kvalitet med en glatt overflate.
- Lagringsplass: Tilbyr rikelig med plass til å organisere dine daglige nødvendigheter.
- Praktisk dør: Skjul små nødvendigheter bak dørene for å opprettholde et ryddig rom.
- Metallføtter: Gir en rolig stil samtidig som de sikrer stabilitet.
Dette highboardet kombinerer funksjonalitet med et elegant design, perfekt for ethvert hjem. Vær oppmerksom på at festeanordningen må brukes for å forhindre velting. Skruer og plugger for veggmontering er ikke inkludert, så sørg for å bruke passende festemidler til dine vegger.
Skap en stilig og organisert atmosfære med vidaXL Highboard grå sonoma - et møbel som vil løfte interiøret ditt til nye høyder!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre



Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard grå sonoma 34,5x34x180 cm konstruert tre 8720845482299 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Materiale | Metall, Tre |
| Antall hyller | 4 |
| Antall dører | 1 |
| Høyde | 90.0 cm |
| Dybde | 32.5 cm |
| Bredde | 34.5 cm |
| Strømuttak | Nei |
| Belysning | Nei |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Montana Preppy Trolley Mushroom

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 799,- den billigste prisen for vidaXL Highboard grå sonoma 34,5x34x180 cm konstruert tre 8720845482299 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









