
vidaXL Salongbord 43x55 cm heltre mango
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Salongbord - Et Unikt Heltre Mango Møbel
Skap en varm og innbydende atmosfære i stuen din med vidaXL Salongbord 43x55 cm heltre mango. Dette slående salongbordet er laget av solid heltre mango, et løvtre med en tett kornstruktur som gir hvert møbel et unikt preg.
Robust Konstruksjon og Eksklusivt Design
- Type: Sofabord
- Hovedmateriale: Stål, Tre
- Diameter: 43.0 cm
- Farge: Hvit, Multifarget, Natur, Svart
Dette håndlagde salongbordet er nøye konstruert med omhu i hvert trinn av prosessen, fra polering til lakkering. Den pulverlakkerte jernplaten gir enkel rengjøring, mens jernringen på bunnen fungerer både som forsterkning og dekorativt element.
Viktig å merke seg er at fargene varierer fra møbel til møbel, noe som gjør hvert salongbord unikt. Med tilfeldig kornstruktur og farge får du et eksklusivt og individuelt produkt som skiller seg ut.
Skap et unikt preg i hjemmet ditt med vidaXL Salongbord 43x55 cm heltre mango. Et møbelstykke som ikke bare er funksjonelt, men også en visuell fryd for øyet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord



Salongbord svart 60x45x31 cm konstruert tre 848081

Salongbord FLORO voksbrun 99x55,5x45 cm heltre furu 374017

Salongbord med LED lys svart eik 90x50x40 cm
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord 43x55 cm heltre mango |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit, Multifarget, Natur, Svart |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Stål, Tre |
| Høyde | 55.0 cm |
| Diameter | 43.0 cm |
| Materiale (bordplate) | Tre |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

New Works Atlas Salongbord 820x820 Costa Sort

Sofabord Venture Home Narvik

Umbra Bellwood Sofabord Valnøtt
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 009,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord 43x55 cm heltre mango blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.













