
vidaXL Salongbord 80x80x42 cm høyglans hvit
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i høyglans hvit
Skap en elegant og moderne atmosfære i stuen din med dette sofistikerte vidaXL Salongbordet i høyglans hvit. Med en størrelse på 80x80x42 cm passer dette bordet perfekt som et sentralt element i ditt stueinteriør.
Funksjonelt og stilfullt design
- Farge: Hvit
- Type: Sofabord
- Hovedmateriale: MDF
- Dybde: 80.0 cm
Dette salongbordet er laget av holdbart Medium Density Fiberboard (MDF), og det har fire stabile plastben som er både funksjonelle og dekorative. Benene er pyntet med et klassisk mønster som gir bordet et tidløst utseende.
Med sin firkantede form og elegante høyglans hvite finish, vil dette bordet være et flott tillegg til ethvert moderne hjem. Det er enkelt å rengjøre og vedlikeholde, slik at du kan nyte det stilfulle utseendet uten bekymringer.
vidaXL Salongbordet er enkelt å montere, slik at du raskt kan ta i bruk dette funksjonelle og stilfulle møbelet i hjemmet ditt. Skap et harmonisk og luksuriøst miljø med dette vakre salongbordet fra Vidaxl.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango


Spesifikasjon
| Materiale (ben) | Plast |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 42.0 cm |
| Vekt | 12.7 kg |
| Dybde | 80.0 cm |
| Bredde | 80.0 cm |
| Materiale (bordplate) | MDF |
| Form på bordplate | Kvadratisk |
| Materiale | MDF |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 989,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord 80x80x42 cm høyglans hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
















