
vidaXL Salongbord betonggrå 90x60x31 cm sponplate
Produktinformasjon
Oppfyll alle dine behov med vidaXL Salongbord
Skap en moderne og funksjonell atmosfære i stuen din med vidaXL Salongbord betonggrå. Dette stilige sofabordet er det perfekte tilskuddet til ditt hjemmemiljø.
Robust og praktisk design
- Farge: Grå, Wenge
- Type: Sofabord
- Hovedmateriale: Tre
- Dybde: 60.0 cm
Dette salongbordet har en bordplate laget av konstruert tre som gir en stabil og sikker overflate for å holde drikker, mat og andre nødvendigheter innen rekkevidde. Med målene 90 x 60 x 31 cm (L x B x H) passer det perfekt i ethvert rom.
Enkelt å vedlikeholde
VidaXL Salongbord betonggrå er enkelt å rengjøre med en fuktig klut, noe som gjør det praktisk for daglig bruk og vedlikehold.
Gjør stuen din komplett med dette elegante og funksjonelle salongbordet fra Vidaxl. Skap et koselig og moderne miljø hvor du kan slappe av og nyte tid med familie og venner.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord betonggrå 90x60x31 cm sponplate |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå, Wenge |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Skuff |
| Materiale (ben) | Tre |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Tre |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 31 cm |
| Vekt | 27.3 kg |
| Dybde | 60.0 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Dyp | 90 cm |
| Materiale (bordplate) | Tre |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre, Betong |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 980,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord betonggrå 90x60x31 cm sponplate blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














