
vidaXL Salongbord brun eik 102x44,5x50 cm konstruert tre
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i brun eik
Skap en elegant atmosfære i stuen din med det stilige vidaXL Salongbordet i brun eik. Dette sofabordet er laget av slitesterkt tre av høy kvalitet og har en jevn overflate som er både sterkt, stabilt og motstandsdyktig mot fuktighet.
Funksjonelt design med god lagringsplass
- Med en dybde på 102,0 cm gir dette salongbordet rikelig med plass til å plassere dine favorittdrikker, snacks og dekorative gjenstander.
- Det har 2 romslige skuffer og 4 hyller som gir deg god lagringsplass for å holde ting organisert og innen rekkevidde.
Stabil konstruksjon med moderne detaljer
- vidaXL Salongbordet har elegante metallben som ikke bare gir en moderne touch til interiøret ditt, men også sikrer stabilitet.
- Dette møbelet må brukes sammen med det medfølgende veggfestet for å forhindre velting og sikre trygg bruk.
Dette salongbordet i brun eik fra Vidaxl er en perfekt kombinasjon av funksjonalitet og stil. Med sine mål på 102 x 44,5 x 50 cm (L x B x H) passer det godt inn i de fleste stuer. Monteringen er enkel, og du vil raskt kunne nyte dette flotte møbelet i hjemmet ditt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord brun eik 102x44,5x50 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun |
| Type | Sofabord |
| Produsentfarge | Brown Oak |
| Materiale (ben) | Metall |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Tre |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 50.0 cm |
| Dybde | 102.0 cm |
| Bredde | 44.5 cm |
| Materiale (bordplate) | Tre |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 099,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord brun eik 102x44,5x50 cm konstruert tre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














