
vidaXL Salongbord grå sonoma eik 102x55x42 cm sponplate
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i grå sonoma eik
Gi stuen din et moderne preg med dette elegante sofabordet fra Vidaxl. Med en farge i grå sonoma eik og hovedmateriale av tre, vil dette bordet være et stilfullt tilskudd til ethvert hjem.
Funksjonelt og solid design
- Type: Sofabord
- Farge: Grå
- Materiale: Sponplate
- Dybde: 55.0 cm
Dette salongbordet er ikke bare vakkert å se på, men det er også praktisk og solid konstruert. Med en bordplate som tåler både mat, drikke og dekorasjoner, samt en nedre hylle som gir ekstra lagringsplass for magasiner og bøker, vil dette bordet være en funksjonell del av stuen din.
Med målene 102 x 55 x 42 cm (L x B x H) passer dette bordet perfekt inn i de fleste stuer. Monteringen er enkel, og du vil raskt kunne nyte godt av dette moderne salongbordets elegante design og funksjonalitet.
Oppgrader stuen din i dag med vidaXL Salongbord grå sonoma eik - et møbel som kombinerer stil, funksjonalitet og holdbarhet på en perfekt måte!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango

Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord grå sonoma eik 102x55x42 cm sponplate |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan |
| Materiale (ben) | Tre |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Tre |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 42.0 cm |
| Høyde (ben) | 10.0 cm |
| Dybde | 55.0 cm |
| Bredde | 102.0 cm |
| Materiale (bordplate) | Tre |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Sofabord Venture Home Narvik

Hübsch Split Sofabord Natur
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 920,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord grå sonoma eik 102x55x42 cm sponplate blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

















