
vidaXL Salongbord hvit 100x50x40 cm sponplate
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i hvit sponplate
Gi stuen din et moderne preg med dette elegante vidaXL Salongbordet i hvit sponplate. Med målene 100x50x40 cm passer dette sofabordet perfekt inn i ethvert hjemmemiljø. Enten du vil nyte en kopp kaffe, vise frem dekorative gjenstander eller ha praktisk lagringsplass, vil dette bordet dekke alle dine behov.
Holdbart og funksjonelt design
- Farge: Hvit
- Type: Sofabord
- Dybde: 50.0 cm
Dette vidaXL salongbordet kombinerer stil med funksjonalitet. Den solide bordplaten gir deg god plass til å vise frem dine favorittting, mens hyllene under bordplaten gir ekstra lagringsplass til bøker, magasiner eller andre nødvendigheter. Med en enkel rengjøring med en fuktig klut vil dette bordet holde seg pent og rent over tid.
Enten du foretrekker en moderne, minimalistisk stil eller ønsker å legge til et snev av eleganse i stuen din, vil dette vidaXL salongbordet være det perfekte tilskuddet til ditt hjem. Skap en koselig atmosfære og få orden i stuen med dette praktiske og stilige møbelet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango

Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord hvit 100x50x40 cm sponplate |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit, Wenge, Furu |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan |
| Klaffebord | Nei |
| Høyde | 40 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 50 cm |
| Dyp | 100 cm |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Sofabord Venture Home Narvik

Hübsch Split Sofabord Natur
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 740,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord hvit 100x50x40 cm sponplate blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

















