
vidaXL Salongbord hvit 102x50x40 cm konstruert tre
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i hvitt konstruert tre
Skap en unik visuell opplevelse i stuen din med vidaXL Salongbord i hvitt konstruert tre. Dette funksjonelle sofabordet er laget av høykvalitets MDF og har en dybde på 50.0 cm, perfekt for å komplettere din moderne innredning.
Funksjonelt design med rikelig oppbevaringsplass
- 2 åpne rom og en skuff gir organisert oppbevaring
- Solid konstruksjon med styrke, stabilitet og fuktighetsmotstand
- Praktisk topp for snacks, drinker og dekorative gjenstander
Dette elegante salongbordet har en stilren design med enkle rette linjer som passer perfekt inn i enhver stue. Skap et moderne uttrykk med dette praktiske møbelet fra Vidaxl.
Skjem bort deg selv med et nytt salongbord som kombinerer funksjonalitet og stil. Oppgrader stuen din i dag med vidaXL Salongbord i hvitt konstruert tre!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord hvit 102x50x40 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan, Skuff |
| Materiale (ben) | Jern |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 40.0 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 102.0 cm |
| Materiale (bordplate) | MDF |
| Form på bordplate | Rektangulær |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 870,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord hvit 102x50x40 cm konstruert tre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














