
vidaXL Salongbord hvit 90x50x36,5 cm konstruert tre
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i hvitt konstruert tre
vidaXL Salongbord hvit 90x50x36,5 cm konstruert tre er det perfekte tilskuddet til ditt hjem. Dette stilige sofabordet i hvitt vil ikke bare legge til en industriell sjarm, men også gi rikelig med lagringsplass til din innredning.
Funksjonell og elegant design
- Farge: Hvit
- Type: Sofabord
- Materiale: Konstruert tre med glatt overflate
- Størrelse: 90 x 50 x 36,5 cm (B x D x H)
Dette salongbordet er laget av eksepsjonell kvalitet med styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Det har en praktisk topp som er ideell for å vise frem dekorative gjenstander, fotorammer eller potteplanter. Med 1 skuff og 2 åpne rom tilbyr dette bordet rikelig med lagringsplass for bøker, multimedieapparater og andre gjenstander.
Metallføttene gir en rolig stil til interiøret samtidig som de sikrer stabilitet. Hvert produkt leveres med en monteringsveiledning i esken for enkel montering.
Gjør stuen din komplett med dette elegante vidaXL salongbordet i hvitt konstruert tre. Skap en koselig atmosfære og ha alt du trenger innen rekkevidde!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord hvit 90x50x36,5 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sofabord |
| Oppbevaringsmuligheter | Hyllplan |
| Materiale (ben) | Metall |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Metall, Tre |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 36.5 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 90.0 cm |
| Materiale (bordplate) | MDF |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |













