
vidaXL Salongbord massivt akasietre 100x60x45 cm
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i massivt akasietre
vidaXL Salongbord massivt akasietre 100x60x45 cm er det perfekte tilskuddet til ditt hjemmemiljø. Dette sofabordet kombinerer stil og funksjonalitet på en unik måte, og vil gi stuen din et kult og industrielt preg.
Holdbart design med naturlige materialer
- Type: Sofabord
- Hovedmateriale: 100% massivt akasietre
- Farge: Brun, Svart
Dette salongbordet er nøye håndlaget av børstet akasietre av høy kvalitet, kombinert med robust stål som gir det solid konstruksjon og langvarig holdbarhet. Bordplaten er ideell for å vise frem dekorative gjenstander, fotorammer eller potteplanter, og vil være et praktisk og stilfullt element i din stue.
Enkel montering og praktiske mål
- Mål: 100 x 60 x 45 cm (L x B x H)
- Tykkelse stål: 1,5 mm
- Enkel montering: Monteringen er enkel og krever minimal innsats
Dette salongbordet fra Vidaxl er en perfekt blanding av funksjonalitet og estetikk. Med sitt stilige design og holdbare materialer vil det være et verdifullt tilskudd til ditt hjem. Skap en inviterende atmosfære i stuen din med dette elegante salongbordet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord massivt akasietre 100x60x45 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun, Svart |
| Type | Sofabord |
| Materiale (ben) | Stål |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | Tre |
| Høyde | 45.0 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Materiale (bordplate) | Tre |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Grönvik sofabord grå.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 779,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord massivt akasietre 100x60x45 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














