
vidaXL Salongbord med rund glassflate 2 stk høyglans svart
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord
Skap en elegant atmosfære med vidaXL Salongbord med rund glassflate i høyglans svart. Dette settet med to småbord vil gi rommet ditt et moderne preg og være et funksjonelt tillegg til din innredning.
Unikt design med sikkerhetsglass
- Farge: Svart
- Type: Småbord
- Hovedmateriale: Glassfiber
- Diameter: 41.9 cm
- Dybde: 0.8 cm
vidaXL Salongbordene har en herdet glassplate som gir en sikker og elegant overflate. Den dråpeformede sokkelen i høyglans svart legger til et chic preg på rommet ditt, enten det er ved siden av sofaen i stuen eller som nattbord på soverommet.
Dette stilige bordsettet er ikke bare vakkert, men også praktisk. Med en bordplatediameter på 41.9 cm og en dybde på 0.8 cm, passer det perfekt for å plassere drinker eller andre nødvendigheter innen rekkevidde.
Lag et sofistikert uttrykk i hjemmet ditt med vidaXL Salongbord med rund glassflate i høyglans svart fra Vidaxl.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605


vidaXL Salongbord hvit 110x55x45 cm heltre furu


vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord med rund glassflate 2 stk høyglans svart |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Type | Småbord |
| Hovedmateriale | Glassfiber |
| Antall produkter i sett | 2.0 st |
| Høyde | 55.1 cm |
| Dybde | 0.8 cm |
| Diameter | 41.9 cm |
| Bredde | 41.9 cm |
| Form på bordskive | Rund |
| Materiale (bordplate) | Glass |
| Form på bordplate | Rund |
| Materiale | Glas |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Grönvik sofabord grå.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 759,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord med rund glassflate 2 stk høyglans svart blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.














