
vidaXL Salongbord røkt eik 100x50x35 cm konstruert tre
Produktinformasjon
Oppgrader stuen din med vidaXL Salongbord i røkt eik!
- Farge: Eik
- Type: Sofabord
- Hovedmateriale: MDF
- Dybde: 50.0 cm
Skap en unik industriell atmosfære i stuen din med dette stilige vidaXL Salongbordet i røkt eik. Bordet er laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet, som gir en glatt overflate med styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet.
Praktisk og stilfullt design
vidaXL Salongbordet har en solid bordplate som er perfekt for å holde drinker, mat og pyntegjenstander. Stålrammen sikrer stabilitet og holdbarhet, mens de justerbare bena gjør det enkelt å plassere bordet på ujevne gulv.
Spesifikasjoner:
- Materiale: Konstruert tre, stål
- Mål: 100 x 50 x 35 cm (L x B x H)
- SKU: 819389
- EAN: 8720287197713
Dette vidaXL Salongbordet er den perfekte kombinasjonen av funksjonalitet og stil. Gi stuen din et løft med dette elegante møbelet som vil være et flott tilskudd til ethvert hjem.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Salongbord

Salongbord med LED-lys betonggrå 100x100x31 cm 836605



vidaXL Salongbord 100x100x40 cm heltre furu

vidaXL Salongbord 110x50x40 cm heltre mango
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Salongbord røkt eik 100x50x35 cm konstruert tre |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Eik |
| Type | Sofabord |
| Produsentfarge | Smoked Oak |
| Materiale (ben) | Stål |
| Klaffebord | Nei |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Høyde | 35.0 cm |
| Dybde | 50.0 cm |
| Bredde | 100.0 cm |
| Materiale (bordplate) | MDF |
| Form på bordplate | Rektangulær |
| Materiale | Tre |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ferm Living Isola Salongbord

Sofabord Venture Home Härön Ø80

Soli sofabord Ø85cm eik dekor.

Hübsch Split Sofabord Natur

Sofabord Venture Home Narvik
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 640,- den billigste prisen for vidaXL Salongbord røkt eik 100x50x35 cm konstruert tre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste salongbord for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.















