
vidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu 8721012428638
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu
Gi soverommet ditt en naturlig og rustikk touch med vidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu. Denne sengerammen er laget av heltre furu, et vakkert naturmateriale som gir en varm og innbydende atmosfære til rommet ditt.
Hold deg stabil og komfortabel
- Bredde: 140 cm
- Farge: Furu, Natur
- Materiale: Heltre gran (ubehandlet)
- Lameller: Kryssfiner for god vektfordeling
- Støtteben: Solide ben for stabilitet
- Mål: 205,5 x 145,5 x 36,5 cm (L x B x H)
- Egnet madrassstørrelse: 140 x 200 cm (B x L) (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
VidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu er designet for å gi deg en god natts søvn samtidig som den tilfører sjarm til rommet ditt. Med kryssfiner-lameller for optimal støtte og solide støtteben for ekstra stabilitet, kan du være sikker på at denne sengerammen vil holde seg fast gjennom natten.
Legg til din personlige stil med denne elegante sengerammen fra Vidaxl og skap et koselig og innbydende soveromsmiljø. Opplev komforten og holdbarheten til heltre furu mens du hviler i ro på denne vakre sengerammen.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu 8721012428638 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Furu, Natur |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Massivholzbett Kiefer Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 140 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 144x203.5 |
| Sengebredde | 145cm |
| Benhøyde | 18.0 cm |
| Lengde | 203.5 cm |
| Høyde | 65.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 349,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme 140x200 cm heltre furu 8721012428638 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








