
vidaXL Sengeramme betonggrå 100x200 cm konstruert tre 8721012154216
Produktinformasjon
Opplev komfort og stil med vidaXL Sengeramme i betonggrå utførelse
Produktnavn: vidaXL Sengeramme betonggrå 100x200 cm konstruert tre
Utforsk kvaliteten
- Type: Sengerammer
- Farge: Grå
- Sengebredde: 100cm
- Sengelengde: 200cm
- Materiale: Furu
Funksjonell design for god nattesøvn
Nyt en avslappende natts søvn på denne sengerammen fra vidaXL. Denne sengerammen er et perfekt tillegg til ethvert soverom, og gir deg både stil og komfort.
Holdbarhet og stabilitet
Den konstruerte trekonstruksjonen av eksepsjonell kvalitet gir sengerammen styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Dette sikrer at rammen varer lenge og gir deg trygghet gjennom mange netter med god søvn.
Funksjonelle detaljer for ekstra komfort
Sengerammens hode- og fotgavl holder madrassen på plass, samtidig som hodegavlen gir deg utmerket ryggstøtte når du ønsker å sitte opp i sengen for å lese eller se på TV.
Kryssfiner lameller for optimal støtte
Kryssfiner-lamellene sørger for god vektfordeling og holder madrassen på plass uansett bevegelser du gjør i løpet av natten. Dette sikrer en jevn og komfortabel søvnopplevelse.
Merk: Madrass er ikke inkludert med denne sengen, men vi tilbyr et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til denne rammen. Utforsk vårt utvalg for å finne den ideelle madrassen for din nye sengeramme.
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med vidaXL Sengeramme i betonggrå utførelse. Opplev kombinasjonen av stil, komfort og holdbarhet i ditt eget soverom!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme betonggrå 100x200 cm konstruert tre 8721012154216 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 100x200cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengebredde | 100cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 102x203 |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 102.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 109,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme betonggrå 100x200 cm konstruert tre 8721012154216 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








