
vidaXL Sengeramme betonggrå 150x200 cm 8721012158252
Produktinformasjon
Opplev Moderne Stil med vidaXL Sengeramme betonggrå 150x200 cm
Velkommen til en ny verden av komfort og stil med vår vidaXL Sengeramme betonggrå 150x200 cm. Denne sengerammen er perfekt for deg som ønsker å fornye soverommet med et moderne preg. Den betonggrå fargen gir et minimalistisk uttrykk som passer perfekt inn i ethvert interiør.
Stødig Konstruksjon for En God Natt
Bygget med konstruert tre av høy kvalitet, er denne sengerammen både solid og holdbar. Den glatte overflaten motstår fuktighet, noe som gjør den ideell for rom med variabel klima. Takket være kryssfiner-lamellene får madrassen din optimal støtte, med god vektfordeling og stabilitet. Så uansett hvor mye du vrir og vender på deg, kan du sove bekymringsløst.
Praktisk Oppbevaringsløsning
- Totalt seks rom tilgjengelig på begge sider av sengen for oppbevaring.
- Perfekt for bøker, planter eller dekorative elementer.
Med målene 150 x 200 cm, er sengen også designet for å romme en 5FT King Size madrass, som er ikke inkludert med sengen. Ta en titt i butikken vår for et bredt utvalg av madrasser som passer perfekt til denne sengerammen!
Spesifikasjoner for vidaXL Sengeramme betonggrå
- Farge: Betonggrå
- Materiale: Konstruert tre, heltre furu
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Samlet mål: 203 x 153 x 35 cm (L x B x H)
- Egnede madrassmål: 150 x 200 cm (B x L)
- Montering kreves: Ja
Gjør soverommet ditt til et sted for ro og velvære med vidaXL Sengeramme betonggrå. Denne sengerammen forener moderne design med praktiske funksjoner, og gjør det til en ideell løsning for alle som ønsker å kombinere stil med komfort!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme betonggrå 150x200 cm 8721012158252 |
| Merke | Vidaxl |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme Uten Madrass Gammelt Tre 150x200 cm Konstruert Tre Sängram 153x203cm |
| Farge | Brun, Hvit, Svart, Grå, Natur |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 153x203 |
| Sengebredde | 150cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 153.0 cm |
Fordeler og ulemper
FAQ
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 019,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme betonggrå 150x200 cm 8721012158252 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.






