
vidaXL Sengeramme blå stoff 150x200 cm
Produktinformasjon
Oppdag vidaXL Sengeramme i Blått Stoff - Perfekt for Dobbeltseng 150x200 cm
Vidaxl presenterer en elegant sengeramme som vil være et stilig tilskudd til ditt soverom. Denne sengerammen i blått stoff er designet for en dobbeltseng med en bredde på 150 cm og lengde på 200 cm.
Robust Konstruksjon og Tidløst Design
- Type: Sengeramme
- Materiale: MDF, Stoff
- Bredde: 156.0 cm
- Høyde: 95.0 cm
- Lengde: 207.0 cm
Denne sengerammen kombinerer MDF og stoff i en solid konstruksjon som garanterer langvarig holdbarhet. Med ben i heltre får sengen ekstra stabilitet og støtte.
Elegant og Praktisk
Sengerammen er polstret i slitesterkt stoff som ikke bare gir et innbydende utseende, men også enkel rengjøring. Den diskrete, men elegante designen legger til et snev av sjarm til soveromsinnredningen din.
Denne sengerammen fra Vidaxl er egnet for en madrass på 150 x 200 cm og leveres uten madrass. Enkel montering gjør det raskt å sette opp sengen, slik at du raskt kan nyte komforten den gir.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i blått stoff - en perfekt kombinasjon av stil, holdbarhet og funksjonalitet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme blå stoff 150x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Materiale | MDF, Stoff |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengebredde | 150cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 156x207 |
| Bredde | 156.0 cm |
| Høyde | 95.0 cm |
| Lengde | 207.0 cm |
| Benhøyde | 19.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

vidaXL Sengeramme hvit 150x200 cm 8721012158221



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 829,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme blå stoff 150x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







