
vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm konstruert tre 8721012154230
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm
- Type: Sengerammer
- Farge: Grå
- Sengebredde: 100cm
- Materiale: Furu
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 200cm
Nyt en god natts søvn på vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm konstruert av tre. Denne sengerammen er et perfekt tillegg til ethvert soverom med sin slitesterke konstruksjon og elegante design.
Kvalitetsmaterialer for god søvnopplevelse
Denne sengerammen er laget av høykvalitets furu som gir styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Med en glatt overflate og solid konstruksjon kan du være sikker på en god natts søvn hver kveld.
Funksjonell design for ekstra komfort
Sengerammens hode- og fotgavl holder madrassen på plass og gir deg utmerket ryggstøtte mens du slapper av i sengen. Kryssfiner-lamellene sikrer god vektfordeling og stabilitet, slik at madrassen holder seg på plass uansett bevegelser.
Viktig å merke seg: Madrass er ikke inkludert, men vi tilbyr et variert utvalg som passer perfekt til denne sengerammen.
Gled deg over komfort og stil med vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm - den ultimate løsningen for en god natts søvn!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm konstruert tre 8721012154230 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 100x200cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengebredde | 100cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 102x203 |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 102.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 349,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme grå sonoma 100x200 cm konstruert tre 8721012154230 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








